0

Tarnowianin.com - internetowy serwis lokalnyTarnowianin.pl - małopolska, tarnów, wiadomości, wydarzenia, kultura, kopalnia, region, A4, galerie

RSS Kontakt Małopolanin
Nasz partner to wiadomosci.wp.pl

17 Kwietnia 2014 10:31

Napadli na 19-latków, bo nie dostali papierosów

Odpowiedzą za rozbój

czytaj więcej  Fot. Archiwum policji Kara od 2 do 12 lat pozbawiania wolności grozi zatrzymanym przez policjantów z komisariatu Tarnów-Centrum czterem mieszkańcom Tarnowa, którzy wczoraj napadli na grupę nastolatków i okradli ich używając przemocy. Nietrzeźwi mężczyźni przebywają w policyjnym areszcie. Kiedy "dojdą do siebie" usłyszą zarzuty.

czytaj więcej komentarze (0)

15 Kwietnia 2014 09:34

Profesjonalna uprawa konopi zlikwidowana

Policjanci zabezpieczyli 336 krzewów

czytaj więcej  Fot. Archiwum policji W pełni profesjonalnie zorganizowaną i prowadzoną plantację konopi indyjskich zlikwidowali policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie. Liczącą 336 krzewów uprawą zajmował się zatrzymany przez funkcjonariuszy 58-letni mieszkaniec Tarnowa. W rękach policjantów znalazł się także zaopatrujący się u niego w towar 24-latek.

czytaj więcej komentarze (0)

14 Kwietnia 2014 10:28

Dwaj pseudokibice zatrzymani za rozbój

Trafili do policyjnego aresztu

Dwóch pseudokibiców zostało zatrzymanych przez policjantów z komisariatu Tarnów-Centrum, po tym jak napadli w centrum Tarnowa na zawodnika tarnowskiej drużyny piłkarskiej i zabrali mu klubową koszulkę. Mężczyźni trafili do policyjnego aresztu. Są podejrzewani o rozbój, za który kodeks karny przewiduje karę pozbawienia wolności od 2 do 12 lat.

czytaj więcej komentarze (1)

11 Kwietnia 2014 12:00

Rzepiennik Biskupi: To syn śmiertelnie pobił matkę

Usłyszał już zarzuty

czytaj więcej Okoliczności śmierci mieszkanki Rzepiennika Biskupiego pod Tarnowem wyjaśnione. Kobieta została znaleziona martwa w swoim domu, miała rany twarzy i głowy. Sprawcą okazał się Sławomir K., jej syn.

czytaj więcej komentarze (1)

10 Kwietnia 2014 11:17

Pijany kierowca potrącił 16-letnią rowerzystkę

Okazało się, że mężczyzna miał prawie 3 promile

We wtorkowy wieczór w Zabawie pijany kierowca forda potrącił jadącą na rowerze 16-letnią dziewczynę. Kierowca jechał od strony Wał Rudy w kierunku Zabawy i na prostym odcinku drogi wjechał w jadącą w tym samym kierunku 16-latkę, po czym oddalił się z miejsca zdarzenia, nie udzielając pomocy.

czytaj więcej komentarze (3)

10 Kwietnia 2014 11:00

Dramatyczna akcja. Policja uratowała cukrzyka

Chory wzywał pomocy, ale nie potrafił powiedzieć gdzie przebywa

POWIAT BRZESKI. Czchowscy policjanci w porę dotarli do mężczyzny chorego na cukrzycę. Osłabiony 66-latek potrzebował pilnej pomocy lekarskiej. Gdyby nie szybka reakcja funkcjonariuszy mogłoby dojść do nieszczęścia.

czytaj więcej komentarze (6)

10 Kwietnia 2014 09:32

Rzepiennik Biskupi: Nie żyje 58-latka. Zabójstwo?

Przyczyny śmierci ma wyjaśnić sekcja zwłok

We wtorek 8 kwietnia tarnowska policja otrzymała zgłoszenie, że w jednym z domów w miejscowości Rzepiennik Biskupi ujawniono zwłoki kobiety. Na miejsce natychmiast został wysłany patrol policji, który znalazł ciało 58-letniej kobiety z ranami twarzy i głowy.

czytaj więcej komentarze (0)

09 Kwietnia 2014 11:49

Przemyt papierosów za 14,6 tys. zł udaremniony

Straż Graniczna przechwyciła transport

czytaj więcej  Fot. Archiwum Śląsko-Małopolskiego Oddziału Straży Granicznej Funkcjonariusze Śląsko-Małopolskiego Oddziału Straży Granicznej przechwycili transport papierosów przemyconych do Polski zza wschodniej granicy. Do zatrzymania nielegalnych wyrobów tytoniowych doszło 5 kwietnia w godzinach nocnych, na terenie miejscowości Pogórska Wola w powiecie tarnowskim.

czytaj więcej komentarze (0)

08 Kwietnia 2014 16:17

Brzesko: 32-latek dusił byłą żonę

Prosił o spotkanie grożąc samobójstwem

Zarzut fizycznego i psychicznego znęcania się nad żoną usłyszał 32-letni mieszkaniec powiatu brzeskiego. Mężczyzna został zatrzymany chwilę po tym, jak zaatakował i zaczął dusić byłą już partnerkę. Decyzją sądu najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.

czytaj więcej komentarze (6)

08 Kwietnia 2014 13:18

Rozpalał piec benzyną. Doszło do wybuchu

Mężczyzna doznał ciężkich oparzeń

W niedzielę w Koszycach Wielkich koło Tarnowa miał miejsce wypadek, w wyniku którego ciężkich oparzeń twarzy i dróg oddechowych doznał 56-letni mieszkaniec tej miejscowości.

czytaj więcej komentarze (1)
znalezionych: 1445, strona 1 z 145
  1234567891011Najnowsze na forum Agora