Młodzi artyści spotkają się w Kąśnej Dolnej

Od 23 do 27 listopada 2015 roku w Centrum Paderewskiego Kąśna Dolna odbędzie się Festiwal „Tydzień Talentów”, jedno ze sztandarowych przedsięwzięć tej instytucji kultury, o randze ogólnopolskiej. Jego celem jest promocja młodych artystów poprzez danie im możliwości rozpoczęcia kariery na estradach koncertowych. Wydarzeniu patronuje Starosta Tarnowski Roman Łucarz.

Festiwal jest imprezą na trwałe wpisaną w życie muzyczne Powiatu Tarnowskiego i kraju. Prezentuje laureatów konkursów muzycznych, krajowych i zagranicznych. Dla wielu młodych muzyków występ w Tarnowie jest pierwszym krokiem w karierze artystycznej. Tydzień Talentów był początkiem kariery między innymi Rafała Blechacza, Waldemara Malickiego, Tomasza Strahla, Rafała Kwiatkowskiego, Jakuba Jakowicza, zespołu Affabre Concinui i wielu innych. Festiwalowi towarzyszą znani krytycy muzyczni oraz największe autorytety życia muzycznego.

Pełny program tegorocznej edycji imprezy oraz informacje organizacyjne dostępne są na stronie internetowej Centrum Paderewskiego Kąśna Dolna.

[kn] źródło: powiat.tarnow.pl

comments powered by Disqus

Ostatnio na Forum