Świątecznie i charytatywnie z chórem Gos.pl w dworku Paderewskiego

Już 12 grudnia (sobota) o godz. 18.00 w Letniej Sali Koncertowej kompleksu dworsko-parkowego I. J. Paderewskiego w Kąśnej Dolnej Tarnowski Chór Gos.pl wprowadzi melomanów w nastrój nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Ciepła atmosfera koncertu oraz wyjątkowy charakter przygotowanego programu z pewnością dostarczą słuchaczom niezapomnianych wrażeń w oczekiwaniu na najpiękniejszy czas w roku. Całkowity dochód ze sprzedaży biletów zostanie przeznaczony na pomoc dzieciom.

Tarnowski Chór Gos.pl od 12 lat tworzony jest przez pasjonatów wspólnego muzykowania, zapaleńców, którzy swoim śpiewem przekazują radość i przesłanie płynące z Ewangelii. Zespół jest laureatem wielu nagród muzycznych i kulturalnych otrzymanych za swoją działalność na rzecz popularyzacji muzyki chrześcijańskiej oraz działalności charytatywnej. Współpracował z wybitnymi artystami, między innymi Beatą Bednarz, Mieczysławem Szcześniakiem, Moniką Kuszyńską. Uczestniczył w programach telewizyjnych: "Kawa czy herbata" TVP2, "Między ziemią a niebem" TVP1, "Kuchenne Rewolucje" TVN.

Gos.pl to 30 chórzystów oraz band działający pod kierunkiem Anny Podkościelnej-Cyz i Bartłomieja Szułakiewicza. W roku 2012 zespół wydał swoją debiutancką płytę TEN.

Występ Tarnowskiego Chóru Gos.pl w Kąśnej poprzedzi prezentacja młodych artystów. Idea koncertu „Dzieci-Dzieciom” to gest solidarności i pomocy najbardziej potrzebującym.

Początek koncertu o godz. 18.00 Szczegóły dotyczące zakupu biletów (w cenie minimalnej 20 zł) oraz przyjazdu do Kąśnej transportem z Tarnowa - pod numerem telefonu: 14 621 09 21. Wydarzeniu patronuje Wicestarosta Tarnowski Zbigniew Karciński.

[kn] źródło: powiat.tarnow.pl

comments powered by Disqus

Ostatnio na Forum