Bieg Uliczny Tarnowska Dyszka 22 listopada

Na amatorów biegania czekają kolejne sportowe emocje. Tym razem przed uczestnikami trasa 10 kilometrów. Bieg Uliczny Tarnowska Dyszka odbędzie się już 22 listopada. Początek zawodów o godzinie 9:30.

Bieg prowadzony będzie ulicami: Nowodąbrowską, Starodąbrowską, Sitki, Słowackiego, Klikowską, Elektryczną, Jastruna, Romanowicza, Lipoczy'ego, ponownie Romanowicza, Piłsudskiego, Sitki, Starodąbrowską, Nowodąbrowską. Start i metę biegu zaplanowano na placu przed Centrum Handlowym Gemini Park Tarnów. Limit czasu na pokonanie trasy będzie wynosić jedną godzinę i 20 minut. Każdy uczestnik rywalizacji otrzyma sportową koszulkę oraz okolicznościowy medal.

Na czas zawodów wystąpią utrudnienia w poruszaniu się pojazdów. Całkowicie z ruchu samochodowego wyłączone zostaną ulice: Starodąbrowska od ul. Fatimskiej do ul. Wojska Polskiego, ul. Piłsudskiego od ul. Romanowicza do ul. Słowackiego, ul. Romanowicza do ul. Jastruna oraz ul. Jastruna. W pozostałych przypadkach ruch odbywać się będzie w jednym kierunku.

Patronat nad wydarzeniem objął Prezydent Miasta Tarnowa.

Szczegóły dotyczące biegu dostępna są na www.runonline.pl.

[kn] źródło: tarnow.pl

comments powered by Disqus

Ostatnio na Forum