Kultura

Spotkania Zakochanych: Pora na kreatywność

Zaproś ukochaną osobę na randkę do Teatru 21.10

Jeśli nie masz pomysłu jak spędzić z ukochaną osobą uroczy i romantyczny wieczór pełen pogody, humoru i niezapomnianych wrażeń, zaproś ją do Teatru im. Ludwika Solskiego w Tarnowie na Jesienne Spotkania Zakochanych w Tarnowie. Odbędą się one 21 października, a ich tematem przewodnim będzie kreatywność.


Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18.00. Jego tematem będzie kreatywność oraz jej wpływ na budowanie i umacnianie relacji między dwojgiem ludzi. Na ten temat wypowiedzą się wyjątkowi goście, którzy zabiorą uczestników w podróż po całym świecie - od Nowego Orleanu, przez Nowy York, Rzym, MontBlanc, aż do Tarnowa, w którym mieszkają i tworzą na co dzień.

Głównym gościem jesiennego spotkania będzie gwiazda polskiej sceny muzycznej - Andrzej Krzywy, wokalista zespołu De Mono. O dobry humor zatroszczą się specjaliści od kreatywności z Krakowa  - Grupa AD HOC.

- Warto wybrać się na tę niecodzienną randkę we dwoje i spotkać wyjątkowych ludzi, posłuchać dobrej muzyki w wykonaniu najlepszych polskich muzyków oraz wziąć udział w konkursach z nagrodami dla wszystkich uczestników spotkania - zachęcają organizatorzy. Do wygrania m.in. weekend w górach z Nissanem, zaproszenie na romantyczną kolację we dwoje, zaproszenie na profesjonalną sesję zdjęciową, zaproszenia na Bal w klubie Gwiazda.

Zaproś ukochaną osobę na randkę do teatru w niedzielę 21 października o godz. 18:00. Rezerwacja miejsc na www.zakochaniwtarnowie.pl.

[kn]

comments powered by Disqus

Komentarze