Wydarzenia

Pół roku systemu Pango w Tarnowie

Do końca listopada trwa specjalna promocja

Od pół roku mieszkańcy Tarnowa nie muszą już kupować kart parkingowych. Za postój w centrum miasta zapłacą komórką. Wszystko za sprawą Pango Polska, która od maja br. na terenie miasta umożliwia mobilne płatności za parkowanie. Z systemu korzysta tu  już ponad tysiąc użytkowników.


Jesteśmy zadowoleni, że system pozytywnie przyjął się w Tarnowie. Cieszymy się, że mieszkańcy korzystają z Pango. Nasz system to dobre rozwiązanie dla osób, które cenią czas i wygodę. Opłacenie parkowania trwa kilka sekund. Wystarczy tylko mieć ze sobą telefon komórkowy -  mówi Włodzimierz Wysocki Dyrektor Generalny Pango Polska sp. z o. o.

Ogromną zaletą systemu jest  jego szeroka dostępność. Dzięki temu jest on osiągalny dla każdego. Z Pango można korzystać za pośrednictwem aplikacji na smartfony i tablety,  wysyłając SMSy, dzwoniąc pod numer 222-700-100 czy też logując się na stronę pango.pl.

Do końca listopada na nowych użytkowników czeka też specjalna promocja. Kierowcy, którzy zarejestrują się w Pango, aktywują swoje konto i przynajmniej raz opłacą parkowanie w Tarnowie przy pomocy systemu, otrzymają 3 godziny parkowania za darmo.

Więcej informacji na stronie pango.pl.

[kn

comments powered by Disqus

Komentarze