Samorządowe Centrum Edukacji w Tarnowie z uprawnieniami do egzaminów międzynarodowych z języka angielskiego

Samorządowe Centrum Edukacji w Tarnowie uzyskało uprawnienia do przeprowadzania egzaminów międzynarodowych z języka angielskiego Pearson Test of English General, Level 3 - ocena: pass, merit lub distinction, Edexcel. Pearson Language Tests.

W związku z tym Samorządowe Centrum Edukacji w Tarnowie, jako autoryzowane Centrum Egzaminacyjne PTE, organizuje także kurs przygotowujący do egzaminu PTE General - level 3 oraz PTE Young Learners.

Oferowane są kursy językowe przygotowujące do egzaminu PTE level 3 General na poziomie zaawansowanym i średniozaawansowanym dla osób poszukujących możliwości uzupełnienia umiejętności językowych. Kursy prowadzone są przez wykwalifikowanych egzaminatorów PTE i odbywają się w siedzibie SCE w Tarnowie, ul. Mościckiego 27 - G.

Istnieje jeszcze możliwość zapisu do obydwu wyżej wymienionych grup. Informacji z ramienia Centrum udziela Ewa Żybura - doradca metodyczny w zakresie języka angielskiego w Samorządowym Centrum Edukacji w Tarnowie - pod numerem telefonu: 504 099 890. Zapisu na kurs można dokonać telefonicznie pod nr tel. 14 636 10 00 w Samorządowym Centrum Edukacji w Tarnowie (ul. Mościckiego 27 - G).

[kn] źródło: powiat.okay.pl

comments powered by Disqus

Ostatnio na Forum