Przedświąteczne porady dermatologa i alergologa

Już prawie 700 mieszkańców Tarnowa i okolic skorzystało z bezpłatnych badań Zespołu Przychodni Specjalistycznych, które od maja cyklicznie odbywają się w Gemini Park Tarnów. W najbliższy weekend, 12-13 grudnia, po raz kolejny będzie można skorzystać z darmowej profilaktyki i porad lekarskich. Tym razem do dyspozycji pacjentów będą dermatolog oraz alergolog-internista.

Zainteresowani mogą w godz. 14-18 sprawdzić ciśnienie, zmierzyć cukier, dokonać oceny znamion lub skonsultować z lekarzem stan swojego zdrowia. Warto wspomnieć, że podczas wcześniejszych badań dermatologicznych wiele osób zostało skierowanych do dalszych konsultacji bądź odesłanych do konsultacji chirurgicznej.

- To obrazuje, że tego typu akcje mają sens. Warto kontrolować swoje znamiona – zaznacza lek. med. Beata Bzdulska-Doskocz z poradni dermatologicznej ZPS.

Cykl bezpłatnych badań i działań profilaktycznych odbywa się w ramach akcji „Rok prezentów dla naszych pacjentów”, organizowanej z okazji obchodów 15-lecia działalności ZPS.

[kn] źródło: tarnow.pl

comments powered by Disqus

Ostatnio na Forum