Nowy system komentarzy w Tarnowianin.com

Od teraz możesz nie tylko komentować i wdawać się w bezpośrednie dyskusje z innymi użytkownikami, ale także oceniać ich wypowiedzi, a posty sortować. Wpisów dokonuj jako "gość" lub zaloguj się zyskując kolejne możliwości: ustawienie własnego avatara, otrzymywanie powiadomień o odpowiedziach na Twoje wpisy itp.

Korzystamy z popularnego modułu komentarzy DISQUS. Poniżej garść odpowiedzi na najważniejsze pytania:

Czy muszę się zarejestrować by pisać komentarze?

NIE. Możesz pisać jako "gość" - zaznacz tylko odpowiednie pole i oprócz nicka podaj e-mail (nie będzie nigdzie widoczny i... może być zmyślony)

Co da mi założenie konta?

Zyskasz m.in. możliwość ustawienia własnego avatara/ikonki, która będzie pojawiać się przy Twoich postach, powiadomienia o odpowiedziach na Twoje wpisy, statystyki postów i wiele innych. No i nie będziesz musiał przy każdym wpisywaniu komentarza ściemniać z mailem ;-).

Mając konto nadal możesz być anonimowy

Niektóre osoby publiczne chętnie i z otwartą przyłbicą komentują nasze artykuły podpisując się imieniem i nazwiskiem. Ale możesz się zarejestrować i korzystać z zalet posiadania konta, a jednocześnie pozostać anonimowy - Twoje posty będą podpisywane wymyślonym nickiem (jak na forum dyskusyjnym).

Ocenianie komentarzy

Bardzo fajna funkcja, znana Wam z pewnością z wielu ogólnopolskich portali. Jednym kliknięciem możecie oceniać komentarze innych użytkowników (podoba się/nie podoba się).

Co ze starymi komentarzami?

Nie zniknęły. Można je przeglądać klikając w odpowiednią zakładkę "Komentarze (archiwum)".

* * *

Jeśli macie jakieś wątpliwości lub pytania wpisujcie je... w komentarzach ;-)

Tomasz STODOLNY
comments powered by Disqus

Ostatnio na Forum